White Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

White Night

White Night Elements Academy
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Tulega mängimas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeEsm Aug 08, 2011 12:59 pm

Carolyn oli kuuendal korrusel ja kõndis koridoris ringi ning mängis tulega ja tegi sellest erinevaid kujusid.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:04 am

Logan jalutas mööda kuuendat korrast, kuni jõudis mingi koridorini. Et selles kindel olla, alustas ta lõviks muundumist. Pärast muundumist tekkis tema silme ette pilt - koridoris oli keegi. Logan järgnes talle. Viimaks, kui ta oli piisavalt lähedal, muundus ta taas inimeseks. "Tere," ütles Logan sõbralikult. Tavaliselt ta eriti ei räägi, aga et tüdrukuga tuttavaks saada, alustas ta vestlust.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:06 am

Carol ehmatas ja kustutas tule ära ning silmitses poissi ''Tere!'' ütles Carol siis poisile ja hakkas ta neeti vaatama ''Kena neet.'' tegi Carol komplimendi ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:15 am

"Aitäh. Kuigi ma ise ei tea eriti, milline see välja näeb. Muide, minu nimi on Logan. Noh, õigemini Ronald Logan Wing. Mis sinu nimi on?" küsis Logan. Ja ta tundis end imelikult, kuna ei näinud enda jutukaaslast.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:17 am

''Ma olen Carolyn Emily Steward.'' tutvustas tüdruk ennast ja vaatas kuhu poiss vaatab 'Miks ta kuhugi mujale vaatab?' mõtles Emily ja vaatas poissi imelikult.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:20 am

"Ja... ma olen pime. Ma tegelikult näen, aga ma pean siis olema lõvi," püüdis poiss endast rääkida. Enda tutvustamine oli temale üks raske tegevus.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:22 am

''Mul on nii kahju sinust.'' ütles Carolyn hoolitsevalt ''Aga miks sa siis koguaeg lõvi ei ole?'' uuris Carolyn poisilt ja vaatas teda uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:26 am

"Ma arvan, et normaalsel inimesel pole tänava peal valge, leekidega ümbritsetud lõvi nägemine just eriti normaalne. Aga tegelikult ma proovin olla nii tihti lõvi, kui võimalik," vastas Logan. Ta pidas väikese pausi ja küsis siis: "Ega sa pahanda, kui ma muundun?" Poiss võttis igaks juhuks enda käepaela ära, et see muundumiselt ei rebeneks. See oli juba natuke rebenenud.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:28 am

Carolyn naeris ''Sul on selles osas õigus.'' ütles ta läbi naeru ''Ei pahanda.'' vastas Carol ja vaatas Logan'it põnevusega.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:31 am

"Ma siis alustan," sõnas Logan. Kõigepealt tekkisid talle karvad. Mõne hetke pärast hakkas ta aga leegitsema. Tuli hakkas praksuma ja korraga see muutus valgeks. "Oh, juba parem," sõnas Logan, jälle nähes.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:48 am

Carolyn naeratas ''Nii armas lõvi.'' ütles ta ja vaatas Logan'it muiates.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 10:54 am

"Armas ainult siis, kui ma pole vihane. Kuigi seda juhtub harva, sest mind on raske vihale ajada," ütles Logan enda lõvile omase möirgava häälega, samal ajal Carolyn'ile naeratades. Lõvi hakkas käpa tõstma, et midagi öelda, kuid kaotas tasakaalu ja kukkus pikali. Korraks käis temast läbi valuhoog, kuid paranes sellest siis ja võttis maha kukkunud käepaela.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 11:19 am

Carol ehmatas ja aiatas lõvi püsti ''On kõik korras?'' uuris Carol ehmatunult ja vaatas lõvi murelikult ning silitas ta karva.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 11:22 am

"Jah, arvan küll," ütles ta ning vaatas asju, mis tema tõttu maas olid. Kui ta muundus, siis olid tema riided ära kadunud ning kõik asjad, mis tal olid, kukkusid maha. Järsku ta nägi enda kella. "Ma pean kahjuks lahkuma, loodetavasti kohtume veel," teatas Logan ning hakkas enda asju kokku korjama.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
5. Klassi õpilane
5. Klassi õpilane
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 36
Join date : 04/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 11:23 am

OT: aitas* xD

''Jah.'' ütles Emily ja vaatas Logan'ile järgi.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing
4. Klassi õpilane
4. Klassi õpilane
Ronald Logan Wing


Postituste arv : 25
Join date : 12/08/2011

Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitimeLaup Aug 13, 2011 11:27 am

Logan muundus tagasi ning lehvitas sinna, kus tüdruk oli olnud. Siis asus ta teele kuuenda korruse pika koridori poole.

OT: Kuidas need tegelaste suhete süsteem käib? Ma mõtlen, selles alafoorumis: https://nigh.forum.co.ee/f5-tegelaste-suhted
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tulega mängimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulega mängimas   Tulega mängimas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tulega mängimas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
White Night :: Kuures korrus :: Kuuenda korruse koridorid-
Hüppa: